אימון עסקי

הגיע הזמן שתממשו את הפוטנציאל שלכם!

אימון עסקי יהפוך אתכם לאנשי עסקים טובים יותר ויזניק את הקריירה שלכם קדימה. האימון נותן לכם את כל הכלים להצליח: יחד נשפר את היכולות המקצועיות, הניהוליות והעסקיות שלך באמצעות ייעול ההתנהלות ושיפור הביצועים.

 

אימון וייעוץ עסקי הממוקדים בך

תהליך אימון עסקי הוא תהליך מותאם אישית המתמקד בפיתוח ובחיזוק יכולות אישיות. בניגוד לתהליך ייעוץ עסקי המתמקד בארגון או בעסק בכללותו, האימון האישי מתמקד בך. הוא מתבסס על שיטות מתקדמות מתחום האימון (Coaching) המסייעות לך לסגל דרכי התנהלות שיעזרו לך להצליח בעולם העסקי.

צוות היועצים של טוטאלי יקיים איתך מספר פגישות בהם נבין מה אתם רוצים להשיג ומה המטרות שלכם. לאחר מכן נבין מה מונע מכם להשיג אותם: ננתח את הפער להשגת המטרות ונבין מה צריך לעשות כדי להשיגן ולממש את הפוטנציאל הטמון בך.

לאחר מכן נתחיל לעבוד:

  • נעניק לך כלים פרקטיים לשיפור ההתנהלות
  • נפתח לך את הראש: נשפר את החשיבה ותפיסת העולם העסקית שלך
  • נעניק לך כלים לניתוח נכון של הזירה העסקית
  • נסייע להטמיע התנהלות נכונה המתאימה לתפקיד

כלים אלו יעצימו את היכולות הקיימות ויעניקו לך יכולות ניהול מתקדמות שיעזרו לך להשיג את המטרות שלך.

 

זה בידיים שלך!

מסתובב עם תחושת החמצה ופספוס בתחום העסקי? מרגיש שאתה לא ממצה את הפוטנציאל שלך?
תהליך אימון עסקי הוא הפתרון שחיפשת, כאן תקבל כלים פרקטיים שיניעו אותך להצלחה בטווח המיידי ובטווח הארוך.

 

מעניקים יכולות עסקיות בעזרת תהליך אימון מותאם אישית

היכרות

בחלק הזה היועץ העסקי שלנו יקשיב לך וישאל שאלות מכוונות כדי להכיר את האופי וההתנהלות שלך, להבין מהן המטרות שלך ומהם החסמים שמונעים ממך לממש את הפוטנציאל העסקי שלך.

הגדרת הפער

ננתח את הפער ואת כל ההיסטוריה העסקית שלך על מנת לגבש אסטרטגיה ותוכנית פעולה מדוייקות.

יישום והטמעה

תתכונן לשינוי, כאן זה מתחיל לקרות. על בסיס ההיכרות נעניק לך כלים מתורות האימון שיעזרו לך להוציא אל הפועל את התוכנית ולעמוד במטרות שהצבנו.

ליווי שוטף

התהליך לא נגמר כאן, למעשה הוא רק מתחיל. נעקוב אחר ההתקדמות שלכם, נקשיב ונחושב על דרכים יצירתיות להתגבר על המכשולים שבדרך.

 

ידע וניסיון שהולכים איתך כל הדרך

תהליך מותאם אישית

שירות אימון כלכלי של טוטאלי מתאים לכל מי שמרגיש שעם התנהלות נכונה הוא יכול לשפר את הביצועים שלו, בין אם הוא עצמאי או בעל עסק שמבקש להרוויח יותר ובין אם הוא שכיר המעוניין לקדם את הקריירה ולמצות את הפוטנציאל הטמון בו ההיכרות המתבצעת בתחילת התהליך תבטיח כי תקבל את הכלים המתאימים לסטטוס העסקי שלך.

הצלחה חוצת גבולות

האימון העסקי שתעבור לא יעזור לך רק בעולם העסקי אלא גם בעולם האישי.
מניסיוננו, פעמים רבות מה שעוצר אותך ברמה המקצועית זה גם מה שעוצר אותך ברמה האישית, כך שאת הכלים שתקבל במהלך הייעוץ תוכל לממש גם בחיים האישיים שלך.

 

אתם יכולים. אתם יכולים להפוך לאנשי עסקים טובים יותר. אימון עסקי אישי של טוטאלי יבטיח כי תקבלו כלים פרקטיים לשיפור היכולות והביצועים שלכם שיעזרו לכם לקחת את הקריירה או העסק שלכם לשלב הבא.

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

או מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: