מי אנחנו

אודותינו

טוטאלי הינו משרד המספק פתרונות במגוון תחומים בדגש על ניהול העסק בצורה אקטיבית וחכמה.

אנחנו מאמינים שאי אפשר באמת להסתפק במתן הצעות, חכמות ככל שיהיו או בשרות בשלט רחוק.

השיטה שלנו היא all-in. נשאף להיות בעסק שלך, להיות חלק מההחלטות והמשימות ולהוביל שינויים יחד איתך.

לצוות שלנו ניסיון מוכח במגוון רחב של תחומי פעילות עסקיים – בין היתר – ייבוא והפצה, חיי לילה, מסעדנות, פיתוח מותגים ומסחר וקמעונאות בתחום המזון והמשקאות.

אנו מתמחים באבחון מהיר של העסק, בנייה של תוכניות פעולה ישימות וברורות וניהול תהליכי התייעלות במערכות העסקיות השונות – ניהולי, כלכלי, תפעולי, מסחרי ושיווקי.

בין ההישגים ניהול יחידות רווח מורכבות, ליווי עסקים ממצב של משבר כלכלי למצב של רווחה כלכלית, הקמה וניהול של מערכי ייבוא והפצהניהול ופיתוח מותגים בשוק המקומי, התרחבות לרשת – הקמת סניפים והתנהלות מול זכיינים, פיתוח קשרים ותהליכים מול גופי רגולציה ורשויות שונות ועוד.

יש לנו את האפשרות לקחת אחריות מלאה על כל תהליך שמטרתו להזניק את המערך התפעולי והמסחרי של העסק שלך ולסייע ביצירת מערכי שיווק, תפעול וכספים שיאפשרו לעסק שלך לצמוח.

מקימים עסק חדש? מתנהלים כבר תקופה ולא מצליחים להביא את העסק ליציבות? מרגישים שחלק ממערכי העסק עובדים בצורה לא יעילה? רוצים לפתח את הפעילות?
כל מסע ארוך מתחיל בפעולה אחת פשוטה.

מזמינים אותך פשוט להרים טלפון או להשאיר פרטים ולתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת:

שלו נחמן,

מנכ"ל ומייסד

יועץ ומלווה עסקי לחברות ועסקים בתהליכי הקמה וצמיחה,
מנהל מהלכי תפעול שיווק ומכירות ומסייע בהבראה של עסקים שנקלעו במשבר.

"בעברי ניהלתי יחידות רווח מורכבות בארגונים שונים בתור שכיר וגם בתור עצמאי, השתמשתי בשירותי יועצים (עסקיים ואחרים) בלא מעט מקרים. ניהול מבחינתי זה להתעסק במה שאני יודע הכי טוב ולצרף אנשי מקצוע במקומות בהם אני חלש יותר, וכן, לכל אחד יש מקומות בהם הוא חלש יותר, אם זה בגלל שהוא פחות מתחבר/פחות אוהב/פחות פנוי ועוד לא מעט סיבות ברורות ומקובלות. ליווי עסקי עם 'טוטאלי' שם דגש על ניהול מקצועי, אקטיבי וחכם. ומעבר ללהכווין, לייעץ ולתת מהידע הרחב גם יודע לשים איתך יד על המושכות ונותן ארגז כלים עצום לניהול העסק. "

לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: