מי אנחנו

אודותינו

הרעיון שהביא להקמת טוטאלי צמח מבפנים – מתוך ההשתכשכות בבריכה העמוקה והסבוכה של העולם העסקי. היינו שם, וחווינו על בשרנו את האתגרים, שבעלי עסקים נדרשים להתמודד איתם מדי יום. וכמו עסקים רבים נעזרנו בשירותיי ייעוץ כאלה ואחרים, שהסתכמו תמיד בתחושה דומה: מסייע, אבל לא עד הסוף. לא טוטאלי!

בחיפוש אחר שירות מלא יותר, שמצד אחד נותן תשקיף על העסק, אך מצד שני פועל ומבין מבפנים את הלב הפועם של העסק – נוצר 'טוטאלי'! שירות מקיף של ייעוץ וליווי עסקי להצלחה השם דגש על ניהול כלל מחלקות העסק.
חשוב לנו לתמוך בכם ברמה הניהולית, בכל אחד מהמישורים שמתניעים את העסק: פיננסי, שיווקי ומכירתי – One Stop Shop לכל צורך.

היועצים שלנו, שמנוסים כל אחד בתחומו, יכולים לספק לכם מענה בכל זמן, לכל מצב ולכל צורך – אנחנו כאן בשבילכם! ואיכפת לנו.

  • אם אתם בשלבי הקמה ראשונים של העסק. למשל, כשהכיוון העסקי לא ברור, או שהוא ברור, אבל אתם לא יודעים איך להוציא אותו לפועל.
  • מדגדג לכם להקפיץ את העסק לשלב הבא. כשיש מחשבות על התרחבות העסק או פיתוח נישה חדשה לגמרי.
  • לא מוצאים את הידיים והרגליים בעסק. זה לא חייב להגיע למצב של קריאת S-O-S! אנחנו כאן כדי לשקף לכם את תמונת המצב בצורה אובייקטיבית, ולהוציא את העסק מהמבוי הסתום.
  • העסק עובד על מחזור הכנסות סטטי. מרגישים תקועים. בואו נתניע – חשיפה לקהל לקוחות נרחב והגדלת ההכנסות.
  • ועוד.

 

אנחנו בטוטאלי פיתחנו שיטות ייחודיות של ייעוץ וליווי המשלבות מעורבות והעמקה בתהליך ההתפתחות והצמיחה של לקוחותינו. הניסיון שלנו מצביע על כך שהנעת התהליכים מבפנים, ובמקביל מבחוץ, משפיעים על ההתפתחות העסקית בצורה יעילה ומבטיחים הצלחה.

מקימים עסק חדש? מתנהלים כבר תקופה ולא מצליחים להביא את העסק ליציבות? מרגישים שחלק ממערכי העסק עובדים בצורה לא יעילה? רוצים לפתח את הפעילות?
כל מסע ארוך מתחיל בפעולה אחת פשוטה.

מזמינים אותך פשוט להרים טלפון או להשאיר פרטים ולתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת:

שלו נחמן,

מלווה עסקי, מייסד

יועץ עסקי, ומלווה עסקים להצלחה.
לתהליכי השינוי אני מביא איתי ידע מגוון מהעולם העסקי, ובהתאם לצורך אנשי מקצוע נוספים מתחומים מגוונים.

בעל נסיון של מעל 15 שנה בניהול עסקי המזון והמשקאות השונים.

במהלך השנים עבדתי הן כשכיר בחברות מובילות במשק והן כעצמאי. ניהלתי והובלתי מהלכים עסקיים משמעותיים מוצלחים, כמו; מיקסום רווחי החברה, ניהול, ליווי והקמת סניפים לזכיינים, הקמת מערכי יבוא לשוק המקומי ועוד. היו הצלחות והיו גם אתגרים, ומכל אחד מהם הפקתי תובנות וכלים, שמשמשים אותי עד היום.

אני מאמין שייעוץ אפקטיבי לחברות לא יכול לחלחל אם היועץ נשאר בעמדה של משקיף חיצוני, וברור לי שיש ערך רב למעורבות שאני נוקט בתהליכי העבודה. הדרך שלי היא לצלול מעמדת המשקיף פנימה, ולהניע את התהליך גם מבפנים.

שלומית לרמן,

מלווה עסקית, שותפה

סמנכ"לית מכירות ושיווק מעל 15 שנים. מתמחה בניהול והובלה של מערך מכירות בפריסה גאוגרפית רחבה לתוצאות והישגים משמעותיים. ידע מעמיק בעולם המכירות לשוק העסקי והפרטי. נסיון בניהול מכירות, שרות, תפעול ולוגיסטיקה.

מומחית בלמידה של השוק, המתחרים והלקוחות; זיהוי פונטציאל אתגרים והזדמנויות; תרגום לאסטרטגיה ותכנית פעולה והובלת מהלכים להשגתם תוך יצירת שיתופי פעולה, רתימת ממשקים ועובדים למטרה!

מלווה יחידות רווח להצלחה עסקית תוך גיוס לשיתוף פעולה לצד בקרה וניהול הפרוייקטים. 

בעלת ניסיון עשיר בניהול יחידות רווח והפסד, כולל ניהול סחר, רכש, תפעול, שיווק, פיתוח עסקי וניהול מו"מ מסחרי עם לקוחות עסקיים וספקים.

תחשבו על זה,

יכול להיות שהצעד הקטן שהביא אתכם לעמוד הזה,

עשוי להיות הצעד המשמעותי עבור העסק שלכם.

לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: