גיוס אשראי

משלבים ידע, ניסיון וקשרים כדי לעזור לעסקים למצוא מימון

ליווי בתהליך גיוס אשראי לעסקים יכול להקפיץ את העסק שלך כמו שתמיד חלמת.
יחד נספר את הסיפור של העסק שלך בצורה המושכת ביותר, כך שתוכלו לקבל את המימון שאתם צריכים ותניעו את התהליכים הנדרשים בעסק.

 

תהליך גיוס אשראי שמעניק לך ביטחון וכלים להצלחה

יועץ עסקי של טוטאלי יעניק לכם את הביטחון הדרוש לקבלת מימון לעסק. אנו מתחייבים ללוות אתכם לאורך כל התהליך עד להצלחתו.

יש לנו ניסיון רב בגיוס אשראי לעסקים והיכרות מעמיקה עם המערכת הבנקאית, עם גופי מימון חוץ בנקאיים ועם הקריטריונים הדרושים לקבלת אשראי בכל אחד מהגופים הללו. איתנו תבינו בדיוק מי הם הגופים שיכולים להעניק לכם אשראי ומי אלו עם הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה.

אחד הקריטריונים החשובים בתהליך גיוס אשראי לעסקים הוא הגשת תוכנית כלכלית מקצועית, ברורה וסדורה. תחשבו על זה: הייתם מלווים כסף למישהו בלי לדעת אם הוא יכול להחזיר לכם אותו? בלי להבין מתי תקבלו אותו בחזרה? כנראה שלא, וגופי מימון לא שונים מכם.
אף משקיע או גוף מימון לא מוכן לממן עסק מבלי לדעת במדיוק לאן העסף הולך, למה הוא ישמש ואיך ומתי הוא מקבל אותו בחזרה.

תכנית עסקית נותנת לגופי מימון מענה בדיוק על זה. יש לנו את הידע המקצועי לפתח יחד איתך תוכנית עסקית מקצועית – הכוללת ניתוח מדויק של מצב העסק ותכנון פיננסי מלא – שתפחית את חוסר הוודאות ותקטין את הסיכון עבור משקיעים וגופים שונים המעניקים אשראי, ובכך תסייע לכם מאוד לקבל אשראי.
כמובן שהתהליך לא מסתיים כאן.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך משיכת המשקיעים: נארגן יחד איתכם את הבקשה, נסביר לכם מה הדגשים החשובים ואיך יש להציג אותם לגוף המממן, ולא ננוח עד שנשלים את המשימה ונקבל את המימון המגיע לכם.

 

הבטיחו את העתיד העסקי והאישי שלכם

אם אי פעם חשתם תסכול, ייאוש או בלבול במהלך הגשת בקשה לגיוס אשראי או לאחר סירוב, אנחנו יכולים לעזור. יש לנו את הידע המקצועי, הניסיון והקשרים כדי לעזור לך עם גיוס אשראי לעסק שלך.

 

מימון מתחיל בתכנון פיננסי מדויק

  • צרכים ומטרות – נתחבר למטרות העסקיות שלכם וננתח מהם הצרכים הפיננסיים שלכם כדי להבין מהו היקף האשראי הנדרש.
  • בחינת המצב הנוכחי – ננתח את המצב הפיננסי בחברה, את ההוצאות וההכנסות המתוכננות, נבחן הלוואת פתוחות וכדומה.
  • תוכנית כלכלית מקצועית – נעזור לכם לבצע תכנון פיננסי ותקציבי מדויק ומקצועי שיעזור לכם לא רק לגייס אשראי אלא גם לנהל את העסק שלכם נכון.
  • מיפוי גורמי האשראי הרלוונטיים – נבין מי הם הגופים שיכולים להעניק לכם אשראי בהתאם להיקף, תחום הפעילות, והתנאים האחרים בעסק.
  • חיבור עם משקיעים – לפני שאנחנו רצים לבנקים לקבלת אשראי, נשתמש בקשרים שצברנו במהלך השנים כדי לחבר אתכם עם משקיעים פוטנציאליים.
    כתיבת בקשות האשראי והמימון – נעזור לכם לכתוב בקשת מימון ואשראי מדוייקת ומקצועית שתספק לגופים השונים את כל המידע הנדרש.
  • הדרכה וליווי לאורך כל הדרך – בסוף אתם אלו שמוכרים את העסק שלכם למשקיעים, אנחנו רק נדריך אתכם איך לעשות את זה בצורה הטובה ביותר: איך להתנהל מול גופי האשראי, לרבות המילים שתבחרו, שפת הגוף שלכם וכל מה שיידרש על מנת שהרושם שתותירו לא ישאיר מקום לספק – האשראי בדרך אליכם.

 

כמה טיפים קטנים שיכולים לעשות הבדל גדול

– אל תשאירו קצוות פתוחים: לגופי אשראי ומשקיעים ניסיון רב ולכן חשוב שתשתפו את כל המידע הרלוונטי על העסק שלכם כבר בשיחה הראשונה שלנו על מנת למנוע הפתעות בהמשך.

– תגידו לא להצעה הראשונה: זה אחד הדברים הקשים, אבל סביר מאוד להניח שההצעה הראשונה היא לא ההצעה הטובה ביותר שתקבלו ולכן כדאי לסב לה או לפחות לשקול בכובד ראש.

– תתמקחו: שוב, גופי אשראי מנוסים, וכנראה שהם יכולים להציע לכם הצעה טובה יותר. השתמשו בהצעות שקיבלתם מגופים אחרים כדי להתמקח, אל תתביישו!

– חיזוק קשרים ומערכות יחסים: צרו מערכות יחסים עם גופי האשראי עוד טרם בקשת האשראי, במיוחד אם הגוף הוא בנק.

 

ג'ף בזוס, הבעלים של אמזון ואחד מהאנשים העשירים בעולם, קיים כ-60 פגישות עם משקיעים לפני שגייס מיליון דולר להנעת העסק שלו.
אנחנו לא נתייאש, נדחוף ונלווה עד שהמימון הנדרש יגיע. החלום שלך קרוב, אנחנו נעזור לך להגשים אותו.

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: