הקמת עסק

הופכים רעיונות טובים לעסקים מצליחים

תהליך ליווי בהקמת עסק נותן לכם את הכלים הנכונים, אלה שיאפשרו לנו להפוך את הרעיון שלכם לעסק מצליח עם תשתית עסקית נכונה ומדויקת.
היועצים של טוטאלי יעזרו לכם לפתח תוכנית עסקית מפורטת, יסייעו בקבלת החלטות פיננסיות ושיווקיות חשובות וילוו אתכם לאורך כל תהליך רישום העסק מול רשויות המדינה.

 

פותחים עסק חדש? אנחנו כאן כדי לתכנן, לדייק, לייעץ וללוות כל הדרך עד להצלחה

יש לכם חזון, רעיון מצוין, אתם יודעים שיש ביקוש למוצר או השירות שלכם וזה בהחלט מספיק לפתיחת עסק אבל לא בהכרח מספיק בשביל שהעסק שלכם יצליח כמו שאתם רוצים. ליווי בתהליך הקמת עסק יספק לעסק שלכם את הבסיס עליו הוא יוכל לצמוח ולהצליח.

היועצים המקצועיים של טוטאלי ילוו אתכם לאורך כל שלבי הקמת העסק. נגייס את כל הידע המקצועי שצברנו במשך שנים של ליווי עסקים כדי לעזור לכם לגבש ולדייק את הרעיון שלכם, נבנה תוכנית עסקית שתתווה את הדרך להצלחה, נתכנן את ההיבטים הפיננסיים והשיווקיים של העסק ונלווה אתכם בכל ההליכים הבירוקרטיים הנדרשים.

 

הופכים רעיונות טובים לעסקים מצליחים

יש לכם חששות מפני פתיחת עסק? אל תתרגשו, זה טבעי לגמרי. אנחנו כאן כדי לעזור לכם.
ליווי בפתיחת עסק של טוטאלי יסייע לכם עם כל מה שנדרש לפתיחת עסק, משלב גיבוש הרעיון, דרך ליווי שוטף לאורך כל התהליך ועד הצלחת העסק. יחד נהפוך את החזון למציאות.

 

תהליך מדויק המבוסס על שנים של ניסיון וידע מקצועי יבטיח בסיס איתן לעסק שלך

תהליך הקמת עסק חדש משלב בין הפן העסקי, הטכני והבירוקרטי, ומכל אחד יש לא מעט.
אנחנו נתווה עבורך את כל הצעדים הנדרשים וכמובן נסייע ונלווה לאורך כל שלבי הקמת העסק.

תהליך הליווי מבוסס על מספר שלבים:

גיבוש ודיוק הרעיון העסקי

נעזור לכם לדייק את הרעיון. לעיתים אנשים ממהרים לפתוח עסק כאשר החזון והרעיון העומדים מאחוריו אינם מגובשים מספיק, ולכן חשוב שנבין ביחדמה כרוך בהפיכת הרעיון למציאות.

בדיקת כדאיות כלכלית

בשלב זה נבדוק האם בכלל כדאי לכם לממש את הרעיון שלכם ולהפוך אותו לעסק. נבצע בדיקה ראשונית ומחקר על השוק שיעזרו לנו להבין האם העסק יכול להיות רווחי בטווח הקצר ובטווח הארוך.

תוכנית עסקית

תוכנית עסקית היא הבסיס לכל העסק שלכם והיא אולי השלב החשוב ביותר בתהליך הקמת העסק. היא מפת הדרכים שלכם להצלחה.
היא מתווה את ניהול תזרים המזומנים ומתארת בפרוטרוט את המבנה הרצוי של העסק, כיצד יש לנהל אותו (מבחינה פיננסית, שיווקית ועוד) ומה כדאי לעשות על מנת שהוא יגדל ויהיה רווחי. בנוסף היא כלי יעיל לגיוס אשראי ומשקיעים.

מימון העסק

בשלב זה נבין האם יש לכם את הכלים הכלכליים כדי לממש את התוכנית העסקית. נבין מהן העלויות הנדרשות להקמה ותפעול העסק, נבדוק האם יש לכם את התקציב או שנדרש מימון או אשראי חיצוני ועוד. כמובן שנפעיל את הקשרים שלנו כדי לסייע במציאת המימון.

בחירת צורת ההתאגדות

עוסק פטור, מורשה או בכלל חברה בע"מ? הקמת עסק עצמאי מתחילה בבחירת צורת התאגדות. נסביר מהם היתרונות והחסרונות של כל צורת התאגדות ונעזור לכם לבחור את הנכונה עבורכם.

רישום העסק מול רשויות המדינה

נייעץ ונלווה לאורך כל תהליך רישום העסק במע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי, פתיחת חשבון בנק, קבלת רישיון עסק במידת הצורך ועוד. נסביר את כל החובות והזכויות שלכם כך שלא תפספסו שום דבר.

מתחילים לעבוד

זהו, העסק שלכם יכול להתחיל להכניס כסף עכשיו. אנחנו כמובן כאן כדי ללוות, לסייע ולייעץ בכל דבר שנדרש או בכל דילמה שתעלה במהלך הדרך.

 

יתרונות פתיחת עסק עם טוטאלי

  • ידע מקצועי נרחב וניסיון עשיר
  • ניתוח מעמיק המבוסס על
  • כלים מקצועיים מתקדמים
  • קשרים ענפים וניסיון במציאת מימון
  • תוכנית עסקית פרקטית ומדויקת, עד הפרט האחרון
  • זמינות מלאה בכל רגע

 

תהליך הקמת עסק, גם אם זה עסק קטן, יכול להיות תהליך מאתגר אבל כשאתם נעזרים ביועצים המקצועיים והמנוסים של טוטאלי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בדרך הנכונה.
יחד נקים עבורכם עסק מצליח עם בסיס איתן שייצר רווחיות לאורך זמן ויאפשר לכם להגשים את החלום.

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

או מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: