זכיינות

לא כל הנוצץ זהב – זכיינות יכולה להתברר כהחלטה עסקית רעה. הייעוץ שלנו יבטיח שלא תכנסו להרפתקה כלכלית לא חכמה. 

זכיינות מאפשרת לכם לקפוץ על העגלה הדוהרת וליהנות מהיתרונות שבניהול ובעלות על סניף של רשת מצליחה. ייעוץ בתחום הזכיינות מאפשר לבעלי עסקים או יזמים להבין מהן ההשלכות המלאות – כלכליות, משפטיות, חוזיות ועוד – של לקיחת זיכיון לרשת מסוימת באמצעות סקירה ומחקר מעמיק על פעילות הרשת, פיתוח מודל עסקי ותוכנית עסקית לסניף הזכיינות, ועוד.   

 

זכיינות יכולה להיות מקפצה אדירה להצלחה אבל גם כישלון עסקי מהדהד

אנחנו כאן כדי להתוות לכם את הדרך ולדאוג שהעסק שלכם יצליח. נבצע מחקר מעמיק על הרשת ועל ההתנהלות שלה מול זכיינים ונוודא כי הרשת מספקת לזכיינים שלה מעטפת עסקית מלאה וכי לקיחת זיכיון ברשת היא ההחלטה הנכונה עבורכם.

ישנם הרבה נושאים על הפרק. למשל, האם הרשת מחייבת אתכם לעבוד עם ספקים קבועים במחירים קבועים? אם כן, זה עלול לפגוע בשורת הרווח שלכם. זו דוגמה אחת לנושא שיש לתת עליו את הדעת.

צוות היועצים שלנו יעזור לכם להבין את כל המשמעויות – בטווח הארוך ובטווח הקצר – של הסכם הזכיינות.
תנאי הזכיינות יכולים להיות נוחים אבל זה לא אומר שהם בהכרח מתאימים לכם. בתהליך הייעוץ נכיר אותכם, את האופי שלכם ואת היכולות הפיננסיות שלכם כדי לוודא שאתם מבינים מה זה זכיין, את המשמעויות הנגזרות מכך ואולי הכי חשוב – שאתם יכולים לעמוד בעלויות הכלכליות הכרוכות בזכיינות.

מעבר לבחינה והבנה של כל המשמעויות הכלכליות של הזכיינות, נעזור לכם להבין את המשמעויות האישיות שמהלך זה טומן בחובו. חשוב לציין כי פתיחת עסק – כל עסק, בזכיינות או עצמאי – כרוכה בעבודה קשה. מאוד. החלום אולי נראה ורוד מבחוץ אבל בעלי עסק לא יושבים כל היום ושותים קפה בעסק שלהם ורואים איך הכסף נכנס. ניהול עסק מצליח דורש עבודה שוטפת וקבועה. אנחנו נדאג שתבינו את זה כבר בשלבים הראשונים.

 

ההצעה לזכיינות נראית לכם טובה מדי? יכול להיות שיש שם קאצ' שאתם לא שמים אליו לב

צוות היועצים שלנו מחזיק בניסיון רב בתחום העסקי בכלל ובתחום הזכיינות בפרט.

הצוות ימפה עבורכם את התהליך ויסביר לכם את המשמעויות המלאות של פתיחת סניף זכיינות של רשת מצליחה. הצטרפו אלינו ויחד נבטיח שאתם לא נכנסים להרפתקה שתצטערו עליה אחר כך.

 

תהליך העבודה של טוטאלי בתהליך קבלת זכיינות

 • סקירת מתחרים

 • סקירת תנאי הזכיינות

 • בדיקת נהלי זכיינות ברשת (שירות, הכנות, קבלת סחורה וכדומה) 

 • בחינה משפטית של הסכם הזכיינות

 • בחינת עלויות הקמה והשקעה נדרשת

 • פיתוח תוכנית עסקית מלאה ומפורטת

 • הגדרת תקציבי שיווק ומכירות 

 • כלים לניהול מו"מ מול הרשת 

 • הגדרה של פעולות בהתאם לתרחישים שונים

 • עזרה עם אנשי מקצוע וספקים שונים

 • ליווי רציף בשלבי פתיחת העסק 

 • ייעול תפעול העסק

 

כל הכלים להצלחה ארוכת טווח

שיפור קבלת החלטות

אחד היתרונות הבולטים של ייעוץ לקבלת זכיינות הוא שהוא מאפשר ליזמים לצאת לתהליך בראש שקט ועם ביטחון שהם מקבלים את ההחלטות הנכונות.
הייעוץ יעניק לכם כלים מקצועיים – מעשיים ותיאורטיים – איתם תוכלו לקבל החלטות בצורה מושכלת גם בנוגע לכדאיות העסקה וגם לאחר מכן, בניהול השוטף של העסק.
בחינת תנאי ההסכם וניתוח פיננסי מעמיק יעזרו לכם לענות אולי השאלה החשובה מכל: האם כדאי לכם בכלל לקחת זכיינות?
במקביל, הייעוץ יספק תוכנית מעשית שתעזור לכם להבין מה ההוצאות וההכנסות הצפויות בכל חודש ותעניק לכם כלים מקצועיים מתקדמים שיעזרו לכם להקים עסק מסודר, יעיל שינוהל במקצועיות.

מיצוי כל היתרונות של הרשת

אחד היתרונות המשמעותיים של זכיינות הוא שהזכיינים למעשה נהנים מנקודת פתיחה נהדרת: רבים יכירו את העסק שלהם מהיום הראשון, יש לעסק כבר מיתוג קיים מוצלח, רשת ספקים ונהלים מסודרים ועוד.
תהליך ייעוץ לקבלת זכיינות לא רק יעזור לכם להבין את המשמעויות הפיננסיות המלאות של הזכיינות אלא יתן לכם כלים שיאפשרו לכם למקסם את היתרונות הטמונים בזכיינות. הניסיון שלנו יכול לעזור לכם: נשתמש במידע וביכולות של הרשת (מול ספקים, ברכש ותפעול) כדי לבנות תוכנית תפעולית, שיווקית ופרסומית שתעזור לכם להגדיל רווחים ולמקסם את היתרונות של הרשת לטובתכם.

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: