ייעוץ ארגוני

מארגנים מחדש את העסק שלך

 ייעוץ ארגוני עוזר לעסקים לבצע שינויים ארגוניים רחבים ולהניע תהליכי צמיחה באמצעות חיזוק כוח העבודה והטמעת תהליכי עבודה נכונים.
בטוטאלי אנחנו מתחייבים לעבוד יחד איתכם בשיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהתהליכים, התפקידים ומבנה החברה מתאימים לאסטרטגיה של הארגון ומשרתים את הצלחתו.

 

מייעלים את הפרקטיקות, התהליכים, המבנה והתרבות הארגונית של העסק שלך

תהליך ייעוץ ארגוני של טוטאלי רותם את הארגון לאסטרטגיה ולמטרות העסקיות שלכם.
התהליך מתחיל במחקר מעמיק שיאתר את כל הבעיות הארגוניות הקיימות. לאחר מכן, בתהליך זהיר וממוקד נספק לכם כלים מתקדמים שיעזרו לנו להתמודד עם האתגרים הקיימים ונטמיע תרבות ארגונית יעילה שתניע צמיחה.

נתכנן את המבנה הארגוני מחדש על מנת להפחית עלויות ונשפר נורמות ותהליכי עבודה שיגדילו את הרווחיות. במקביל, נטמיע שינויים בהון האנושי שכל כך חשוב להצלחתו של הארגון: נתחבר לראש וללב של האנשים בארגון כדי שהביצועים שלהם יהיו לא פחות ממעולים.

אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נקשיב ונכוון, כך שהשינוי המקצועי ייצר תוצאות הן בטווח המיידי והן בטווח הארוך.  

 

ייעוץ ארגוני שיזניק אתכם קדימה

איך מגדילים תפוקה תוך שמירה על מוטיבציה גבוהה אצל העובדים? איך מתרחבים ונשארים גמישים ויעילים? אם השאלות האלו מעסיקות אתכם, כנראה שהגיע הזמן להכניס לעסק שלכם יועץ ארגוני מנוסה שידע לייעל את הארגון תוך שמירה על איזון בין הצרכים השונים שלו.

 

פתרון הוליסטי שמביא תוצאות לאורך זמן

שינוי תרבות ארגונית

לא נסתפק בשינויים פרסונליים או מבניים בלבד, אנחנו נהפות את התרבות הארגונית בעסק שלך לתרבות מנצחת כך שהעסק יצליח גם אחרי שהתהליך יסתיים.
מנהיגות, יכולות וכשרון האסטרטגיה של הארגון תלויה ביכולות של העובדים להוציא אותה לפועל. לפיכך, נגדיר מהן היכולות הרצויות ונדאג לכוח אדם כשרוני ומיומן שתואם את האני מאמין של העסק.

עיצוב הארגון
נתאים את מבנה הארגון לעידן הטכנולוגי ונייעל תהליכים כדי שהארגון יתנהל בצורה בריאה יותר לאורך זמן.

ייעול ושיפור הספק עבודה
נאתר את המקומות והתהליכים שמתנהלים בחוסר יעילות, כפילויות ומאמצים מיותרים ונאפשר לארגון להשתפר ולהגיע לרמה שהיינו רוצים.

 

מתחברים לעסק שלכם ומתאימים את התהליך אליו ולצרכים הספציפיים שלו

מחקר והערכה

קודם כל, והחשוב מכל – נתחיל בהיכרות שלנו עם הארגון שלך ואיתך. לפני שנצלול לעומק, נסכים על היקף התהליך ונגדיר לוח זמנים שנוכל לעמוד בו.

לאחר מכן נפתח במחקר מעמיק על הארגון: נבין מהן מטרותיו, המבנה שלו, תהליכים, דוחות כספיים ועוד. בעזרת מודלים מתקדמים נבצע הערכה על מנת להבין מהיכן נובע הפער בין הרצוי למצוי, בין המצב הנוכחי להשגת המטרות.

נזהה את הנקודות הבעייתיות שמעכבות את הצמיחה, ונגדיר את הדרכים בהן ניתן לשפר אותן. לאחר מכן נספק לכם דו"ח מקיף עם המלצות ומפת דרכים ברורה להטמעת השינוי והייעול הארגוני.

ביצוע

זהו שלב ההטמעה. שלב זה מצריך התגייסות של כל המערכת ובייחוד של המנהלים. בשלב הראשון נוודא איתכם כי הדו"ח שסופק תואם את הציפיות, הן מבחינת המטרות שהגדרנו והן מבחינת הדרכים למימושן.

נוודא כי לוח הזמנים ריאלי ובר ביצוע וכי יש לנו את המשאבים הנדרשים לתהליך השינוי. שלב זה מתמקד בליווי צמוד לאורך כל תהליך הטמעת השינויים בחברה: נדריך כיצד לתווך את השינויים לעובדים, איך לדבר איתם כדי שיבינו את המשמעות של התהליך.

נסביר איך לייעל את המערכת וכיצד להתגבר על האתגרים שבדרך. יחד נביא את השינוי החיובי עליו חלמתם.

 

בעיות ארגוניות בעסק שלכם מונעות מכם רווחים. כנראה שכבר ניסיתם פתרונות מהירים כאלה או אחרים, אבל אלה כנראה לא החזיקו מעמד ולא במקרה.
אנחנו יודעים מה זה לנהל עסק, זה לא קל ולשנות את העסק זה אפילו קשה יותר, בטח ללא עזרה.
ייעוץ מקצועי המבוסס על ניסיון וידע מקצועי רחב ייסע לכם להוציא לפועל את השינוי שאתם מתכננים כבר זמן רב.
צוות היועצים של טוטאלי יספקו לכם את הביטחון הזה וילווה אתכם כל הדרך עד להצלחה.

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

או מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: