ליווי עסקי

הופכים עסקים לרווחיים יותר במקצועיות וברגישות

אם אתם מרגישים שהעסק שלכם עומד במקום אנחנו יכולים לתת לו את הדחיפה שהוא צריך.
יחד נייעל את העסק ונגדיל את הרווחיות.

 

שירות ליווי עסקי של טוטאלי – משלבים מקצועיות, ניסיון, ורגישות

ניסיון, ידע מקצועי וכלי ניהול מתקדמים הם רק חלק מארגז הכלים שלנו. נפעל ברגישות ובענייניות כדי להביא את העסק שלך לביצועים טובים יותר.

באמצעות שיפור ההתנהלות הפיננסית, ייעול תהליכים, הטמעת מערכות מתקדמות ועוד מגוון כלים מקצועיים אחרים נחזק את העסק, נייצר צמיחה ונעזור לו לעלות חזרה על המסלול להצלחה.

בעלי עסקים רבים לא יודעים זאת, אבל ליווי עסקי יכול להפוך את העסק שלהם לרווחי ויעיל הרבה יותר.
צוות היועצים של טוטאלי מוכן להתחבר לעסק שלך ולהתמסר למען המטרה המשותפת: לקחת את העסק שלך קדימה!

 

קצת על התהליך

ליווי עסקי המתאים לך ומעניק כלי ניהול לטווח המיידי ולטווח הארוך.

קודם כל, נעים מאוד
התהליך מתחיל בהיכרות שלנו עם העסק שלך וההתנהלות בו, על כל ההיבטים הנדרשים.

ננתח את ההתנהלות הפיננסית, את המבנה הניהולי, צוות העובדים וכל דבר שנדרש על מנת לקבל תמונת מצב מלאה על העסק שלכם. לאחר מכן נאתר את הנקודות לשימור, נקודות לחיזוק ואת אלו הדורשות שינוי.

משלבים ידיים / מיישרים קו
התהליך דורש מכם שיתוף פעולה מלא ולכן רמת המעורבות שלכם בו היא גבוהה במיוחד, וכל זאת לצד ליווי אישי ומקיף בשקיפות מלאה.

חשוב לציין שתהליך ייעול העסק יכיל לעיתים סיטואציות מורכבות ושינויים שחלקם עלולים להיות לא פשוטים. נפעל באובייקטיביות וברגישות מירבית ונבצע תיאום ציפיות בנוגע לשינויים הנדרשים על מנת שתצאו לתהליך בלב שלם, כשאתם בטוחים שהשינויים ישאו פרי.

בשלב הבא, נכנסים לעבודה
נשפר את ההתנהלות הפיננסית: נבנה תוכנית שנתית ונתכנן את תזרים המזומנים, נדייק את התמחור, נקטין הוצאות, נעניק כלים לניהול מלאי ועוד, הכל כדי לשפר את רווחיות העסק שלך.

נשווק ונזניק מכירות: נייעל את תהליך המכירה, נאתר קהלים חדשים, נייצר שיתופי פעולה חדשים, נפתח ערוצי שיווק מתקדמים חדשים ונהפוך את מערך המכירות לחוד החנית של העסק, חד ויעיל.

נייעל ונשפר את התנהלות שוטפת: נשפר את הדיווח הפיננסי, נגדיר תהליכים מדויקים, נפחית עלויות מול ספקים, נסייע בבחירת עובדים, נטמיע מערכות ניהול מתקדמות ועוד.

ליווי ובקרה: נפתח יחד מנגנון בקרה שתוכלו לעקוב בצורה שוטפת אחר השינויים ולוודא באופן שוטף כי ההתנהלות תקינה, שהכל דופק.

 

היתרונות בליווי עסקי של טוטאלי

  1. הסביבה הטבעית שלנו – אנחנו חיים, נושמים וחולמים את העולם העסקי, מתעדכנים בכל מה שקורה בתחום, מכירים כל מתודולוגיה חדשה וכל מערכת שיכולה לעזור לכם לייעל את העסק. מעבר לכך ולניסיון הרחב, אנחנו מחזיקים בקשרים ויכולים לעזור עם ספקים, מימון ועוד.
  2. אובייקטיביות – אם העסק שלכם מתנהל בצורה פחות יעילה, ייתכן ואתם לא מודעים לחלק מהאתגרים הקיימים בו, או מודעים אבל לא רוצים או לא יכולים לטפל בהם. במקרה הפחות רצוי, אתם לא מכירים בחלק מהבעיות הקיימות. אנחנו נפעל באובייקטיביות מלאה ונעניק לכם זווית חדשה על ההתנהלות העסקית בעסק. במידת הצורך, נוציא אתכם מאזור הנוחות כדי להניע תהליכים של שינוי וצמיחה והכל תוך רגישות גבוהה ושקיפות מלאה.
  3. מעניקים כלים, לא רק שירותים – הליווי העסקי של טוטאלי לא מסתיים בכתיבת מסמכים ונהלים חדשים, אנחנו נלווה אתכם לאורך כל התהליך, נעזור בהטמעת השינויים, נייעץ, נכוון ונעניק לך כלים מקצועיים שילוו אותך שנים קדימה.

 

כשההתנהלות בעסק פחות מקצועית והעסק לא רווחי, מרגישים את זה לא רק בשורת הרווח אלא גם ביום-יום ואפילו בחיים האישיים.
ליווי עסקי מהיועצים של טוטאלי יעזור לכם לשנות את זה: יחד נפתח בתהליך שיעזור לך לייעל את ההתנהלות העסקית שלכם על כל רבדיה. הגיע הזמן לשינוי!

תוכן עניינים
חותם אמינות עברית

לייעוץ עם מומחה

חייגו עכשיו: 054-866-5111

או מלאו את הפרטים הבאים וניצור איתכם קשר בהקדם:
פתרונות נוספים

כתבות מגזין

אמונות מגבילות בעסקים

בתור מלווים עסקיים אנחנו עובדים עם מנעד רחב של לקוחות מעולמות תוכן שונים ומגוונים. חלק מהתפקיד שלנו הוא לבחון את ההתנהגויות של הלקוחות שלנו ולדעת להעמיד

קרא עוד »

טיפים לניהול עסק

בין אם אתם בעלי עסק קיים או שהתחלתם תהליך של פתיחת עסק חדש – הטיפים הבאים יהיו לכם לעזר. צאו מנקודת הנחה שברגע שהקמתם עסק

קרא עוד »

מרעיון טוב לחברה מצליחה

יש לנו הרבה מה לומר על הדרך להפוך יוזמה לחברה מצליחה. בסיפור המקרה הבא תוכלו לפגוש בחברה שהתחילה כרעיון מצוין ובאמצעות עבודה קשה ואסטרטגיה נכונה

קרא עוד »
לתיאום פגישה עם יועץ עסקי: